Mord rund um Kinderhandel, der übelsten Art in Tirana

 

10 Kinder, wurden einer Zwangs Prostiuierten wegenommen, nach Griechenland verkauft, wo Kinderhandel, schon vor 20 Jahren ein Super Skandal der Joschka Fischer Banden in Albanien war.

Report Tv zbardh dëshmitë tronditëse/ Përparim Ademi përdorte dy motrat për prostitucion e trafik fëmijësh? 10 fëmijë me to i ka shitur në Greqi?!

Historia e lidhjeve intime të Përparim Ademit me 3 gra, e cila përfundoi në tragjedi ditën e fundit të 2020. Report Tv ka zbardhur dosjen e ngjarjes së rëndë dhe dëshmitë që kanë dhënë dëshmitarë kyç dhe persona të përfshirë dhe që kanë dijeni për…

4 Janar, 12:29 | Përditësimi i fundit: 17:45 8


Wird geladen
×