Ein Krimineller, der mehrfach schon die Namen änderte, schoss auf 2 Frauen, Exfreundin, mit 2 Kindern, 15 und 16 Jahre, wobei die Mutter nun tot ist.

 

I refuzoi lidhjen, 59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në banesë në sy të 2 fëmijëve! Prangoset duke dalë nga Tirana: I vrava nga xhelozia (VIDEO)

Një ngjarje shumë e rëndë ka tronditur mëngjesin e sotëm Tiranën. 59-vjeçari Përparim Ademi ka qëlluar mbi dy motra duke i lënë të vdekura. Dyshohet se dy motrat janë vrarë pasi njëra prej tyre kishte refuzuar të vazhdonte lidhjen me autorin.

  • Familien Schiesserei auch in Vlore