5 Identiäten, sind sogar bei Edi Rama Bürgermeistern normal, wenn man auf der Interpol Suchliste steht. Sowas reist ungehindert, immer wieder nach Europa ein.

Doli me leje nga burgu grek, arratiset shqiptari! Kapet sërish, i gjendet 5 kg heroinë, erdhi nga Shqipëria

Iu dha leje për të dalë nga burgu për disa ditë, shqiptari Agim Margegaj arratiset duke mos u kthyer më, por kapet disa kohë më vonë duke tentuar të trafikojë drogë, që erdhi nga Shqipëria. Margegaj kërkohet dhe nga drejtësia shqiptare, i dënuan në…

 

Falsifikonin dokumentet dhe kryenin martesa false për të futur shqiptarët në BE! 5 të arrestuar në Durrës, 8 në kërkim, përfitonin 1000-2500€ për person (Emrat)

5 persona janë arrestuar dhe 8 të tjerë janë shpallur në kërkim pasi akuzohen për falsifikim dokumentesh dhe martesa fiktive (false) për dhënien e ndihmës për kalim të paligjshëm të kufijve, kundrejt fitimit. Arrestimi i tyre u bë pas një hetimi 3…

14 Korrik, 09:44 | Përditësimi i fundit: 16:05