Der Sohn eines Dumm DP Berisha Ex-Abgeordneten; Arkimed Lushaj, bekannt als „Stressi“ wurde endlich verhaftet

Der Sohn des Sali Lushaj, einem Dumm Kriminellen von Berisha und aus Nord Albanien. Kultur und Sänger als Tarnung von Drogen Geschäften, Alles normal in Albanien

Bildergebnis für arkimed lushaj sali

Der Sohn und Sali Lushaj, komplett ohne Schule, ohne Berufs, aber mit Luxus SUV unterwegs. Festgenommen mit einer 12 schüssigen Barreta.

 

Langzeit Drogen Geschäfte und oft wegen Waffen Besitz  festgenommen, kam immer wieder sofort frei. Drogen Versorgung im Block, ein System dieser dummen und gefährlichen Banden. eines seiner Videos Morde, Hinrichtungen, Drogen Frauen Handel, Prostitution und Machtkämpfe im „Blok“ im Zentrum von Tirana, inklusive Schwulen Clubs für Michael Roth und Co. aus Berlin und Brüssel. Das reale Nachtleben in Tirana. Im Linze Hotel in Tirana verhaftet, eine uralte Geldwäsche und Drogen Umschlagsstätte.

Bildergebnis für arkimed lushaj

Hamburger Bordell Mafia des Knut Fleckenstein natürlich in Tradition der Drogen Banden des Hamburger Senats, was mit den Osmanis schon bekannt war. Die Familie gehört zu den kriminellsten Berisha Banden ist auch i Belgien zu Hause

I shtrirë mbi krevat dhe pa rroba, del video e momentit të arrestimit të reperit Stresi

TIRANE – Dalin pamjet e arrestimit të reperit Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi. Ai u arrestua pasditen e djeshme në një hotel në zonën e Linzës, në periferi të Tiranës. Në pamjet e publikuara nga policia duket momenti kur prangoset reperi i shtrirë mbi krevat dhe i zhveshur. Ndërsa gjatë kontrollit iu gjet një sasi lënde narkotike e llojit kokainë si dhe një armë zjarri pistoletë „Beretta“ të cilën e posedonte pa leje. Në video duken dy doza lëndë narkotike dhe arma e zjarrit që mbante reperi.

Stresi ndodhej në shoqërinë e një vajze 20-vjeçare në momentin e arrestimit, e cila u morën në pyetje nga polica, por më pas u la e lirë. Arkimend Lushaj akuzohet si pjesë e një grupi kriminal që trafikonte drogë në zonën e ish-bllokut në kryeqytet. Reperi është mbajtur në përgjim nga Prokuroria prej rreth një viti, ndërsa një ditë më pas, me kërkesë të Prokurorisë, Gjykata e Tiranës dha masën e arrestit me burg, masë e cila u ekzekutua nga policia pasditen e të mërkurës.

Arkimed Lushaj është djali i Sali Lushës, ish-truprojë i Sali Berishës. Por kjo nuk është hera e parë që Arkimed Lushaj prangoset për mbajtje armësh pa leje, ai njihet edhe për përfshirjen e tij në sherre dhe konflikte të tjera. Herën e fundit, Stresi ka përfunduar në prangat e policisë, ka qenë në 13 prill të këtij viti, teksa konsumonte kokainë në një lokal në Tiranë.

Ndërkaq, ai është arrestuar edhe disa herë të tjera, pasi qarkullonte me armë pa leje. Madje në disa raste reperi shqiptar i ka publikuar vetë foto me armë në rrjetet sociale.

http://shqiptarja.com/lajm/i-shtrire-mbi-krevat-del-video-e-momentit-te-arrestimit-te-reperit-stresi

Ähnliches Foto

 

Alltag in Albanien, wo lt. den gekauften EU Verbrechern und der Deutschen Botschafterin, ebenso Angela Merkel „erhebliche Fortschritte“ gemacht wurden, wenn Jugend Banden nun Freie Fahrt haben nach Europa

Dalin pamjet, ja si u arrestua ne hotel Stresi on Vidnews.

ein volkommen unbeutender Idiot, nur laufen in Albanien über 10.000 so herum und dann kommen die Kosovo Idioten auch noch dazu im NATO Stile

 

Schlagwörter: , ,

KOMMENTAR(E) (4)

 • navy
  Nov 13, 2018., 18:40 •

  Rapper verherrlichen Gewalt und Banditentum, sind die PR von kriminellen Clans Der Vater von Stressi: Sali Lushaj, organisierte die Demonstrationen, Schlägereien gegen die Polizei als viele illegale Bauten an der neuen Ring Strasse abgerissen werden. Dort haben Berisha Leute, wie Landesweit oft 2-5 Häuser, auch Hochhäuser und Firmen. Rein kriminelle Familien, die von Landräuberei, Drogen und sonstigen kriminellen Aktivitäten leben

 • Verletzte, durch die kriminellen Horden des Salih Berisha, Lulzim Basha, als ihre illegalen Bauten abgerissen werden – Marina Durres – Albanien
  Nov 22, 2018., 18:52 •

  […] verherrlichen Gewalt und Banditentum, sind die PR von kriminellen Clans Der Vater von Stressi: Sali Lushaj, organisierte die Demonstrationen, Schlägereien gegen die Polizei als viele illegale […]

 • Balkansurfer
  Dez 05, 2018., 17:09 •

  typischer Idiot der auch einmal Abgeordneter war, aber Drogen Kanäle aufbaute, wie der Sohn

 • Insider
  Mrz 08, 2019., 11:42 •

  jetzt wird der idiot nur noch wegen illegalem Waffenbesitz angeklagt, was lächerlich ist 'Stresi' zyrtarisht i pandehur! Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet ndaj këngëtarit Arkimed Lushaj, dhe e ka dërguar dosjen në Gjykatë Redaksia 8 Mars, 11:22 | Përditesimi i fundit: 8 Mars, 11:30 [Rrit madhesinë e shkrimit] [Zvogëlo madhesinë e shkrimit] Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet ndaj këngëtarit Arkimed Lushaj, dhe e ka dërguar dosjen në Gjykatë. Për rrjedhojë, Lushaj, njohur për të gjithë me emrin e skenës, Stresi, do të merret i pandehur për veprën penale që e akuzon prokuroria, armëmbajtje pa leje. Nga hetimet, ka rënë akuza për grup të strukturuar kriminal dhe trafik droge, dhe procesi gjyqësor do të zhvillohet vetëm për akuzën e armëmbajtjes pa leje. Stresi u arrestua në flagrancë nga forcat policore më 17 tetor 2018, teksa ndodhej në një hotel në zonën e Linzës, në periferi të Tiranës. Arrestimi i tij erdhi pas hetimeve disamujore. G.M. https://shqiptarja.com/lajm/stresi-zyrtarisht-i-pandehur

Wird geladen
×